Боже! Дай нам силу й розум,
Щоб ми в школі добре вчились,
Віру теплу, серце чисте,
Щоб неправді не корились.

Нам усім даруй здоров’я,
Згоду – учнівській родині.
Дай твій захист, волю й долю
Нашим людям в Україні.

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 є правонаступником Навчально-виховного комплексу з виробничим навчанням І-ІІІ ступенів №4.

За останні чотири роки колектив школи оновився на 80%. Середній вік вчителів – 37 років. В умовах досить жорстокої конкуренції колектив працівників спрямував діяльність на створення власного, відмінного від інших шкіл, освітнього простору.

А в 2014 році педагогічний колектив обрав для розвитку і діяльності школи концепцію «Школи-родини». Три роки поспіль ми намагаємося зацікавити батьків життям їхніх дітей, наблизити їх один до одного, допомогти дитині зрозуміти, що тільки сім’я, родина – це той острівець, який врятує її від життєвих негараздів. І краще, ніж загальні родинні справи, немає нічого. Вже стали візитівкою нашої школі родинні свята – спортивне свято «Тато, мама, я спортивна сім’я», «Сім’я  року», «Маленька україночка». Так батьки стали невід’ємними учасниками навчально-виховного процесу.

В нинішніх умовах оновлення української школи ми поступово приходимо до розуміння того, наскільки важливо бути на передньому рубежі реформації системи освіти. В умовах невеликої школи, в місті, де існує шалена конкуренція (практично, боротьба) за кожну дитину, колектив ЗОШ №4 має довести, що саме в цій школі дитина у повній мірі самореалізується.

Якість педагогічного складу вчителів ЗОШ №4

У школі працює 34 педагога.

З них спеціалістів вищої категорії – 2, спеціалістів І категорії – 26, спеціалістів ІІ категорії – 1, спеціалістів – 6