Пришкільний табір "Сонечко"

ЗАПРОШУЄМО!!!

Картинки по запросу картинка оздоровление детей

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

Наказ

Про організацію роботи табору

відпочинку «Сонечко» влітку 2019 року

На виконання плану роботи відділу освіти, керуючись, завданнями, визначеним наказами відділу освіти від 12.02.2019 №30 «Про організацію роботи таборів відпочинку з денним перебуванням при закладах загальної середньої освіти влітку 2019 року», від 19.03.2019 №74 «Про організацію роботи комісії щодо вивчення стану готовності таборів відпочинку з денним перебуванням при закладах загальної середньої освіти», з метою належної підготовки та проведення літньої відпочинкової зміни в 2019 року, додержання законодавства у сфері оздоровлення та відпочинку дітей,

НАКАЗУЮ:

1.      Організувати з 27 травня по 13 червня 2019 року на базі ЗОШ №4 роботу пришкільного табору відпочинку «Сонечко» з денним перебуванням дітей.

2.      Призначити особою, відповідальною за організацію роботи щодо відпочинку дітей у таборі з денним перебуванням при ЗОШ №4, вчителя початкових класів, заступника директора НВР Брусенець Т.І.

3.      Призначити заступником відповідальної за організацію роботи з відпочинку дітей у таборі з денним перебуванням при ЗОШ №4 вчителя початкових класів Сливу Л.В.

4.      Залучити до роботи у таборі відпочинку з денним перебуванням в зазначений період педагога-організатора Горбенко М.О.

5.      Залучити на період роботи пришкільного табору до роботи в ньому педагогічних працівників, відповідальних за здійснення заходів з оздоровлення і відпочинку безпосередньо в загонах: вчителів початкових класів Савченко О.І., Кривчук А.М., Ніколенко Н.М.; вчителя укр. мови та літератури Коваленко Л.І., вчителя обслуговуючої праці Котенко Н.І., вчителя біології Носко Л.П., вчителя англійської мови Тимофієву І.Ю., вчителя історії Ходус І.І., вчителя фізики Галатенко Г.А., вчителя заруб. літератури Баюк Г.Ф., вчителя англійської мови Суінову І.О.

6.      Залучити до проведення виховних заходів у пришкільному оздоровчому таборі педагогічних працівників: вчителя фізичної культури Кулініч С.С., вчителя музичного мистецтва Лук’яневич Л.А., соціального педагога Прокопчук О.С., психолога Притулу Ю.С., бібліотекаря Верішко Н.В.

7.      Призначити відповідальною за проведення інструктажів із залученим персоналом заст. директора з НВР Барсук В.М.

8.      Призначити відповідальними за проведення інструктажів з дітьми, які будуть перебувати у таборі, педагогів, визначених п. 5 даного наказу.

9.      Призначити відповідальним за медичне обслуговування дітей табору медичну сестру Камєнщик О.А. (за згодою).

10.  Затвердити режим роботи табору (додаток 1).

11.  Затвердити штатний розпис табору відпочинку (додаток 2).

12.  Затвердити графік роботи персоналу табору (додаток 3).

13.  Затвердити посадові інструкції  та функціональні обов’язки  педагогічних працівників,відповідальних за організацію роботи з дітьми під час відпочинкової зміни пришкільного табору.

14.  Персональну відповідальність за збереження життя і здоров’я дітей під час перебування у таборі, дотримання правил техніки безпеки покласти на відповідального за організацію табору та педагогічних працівників, визначених п. 5 даного наказу.

15.  Відповідальній за роботу табору Брусенець Т.І. систематично здійснювати контроль за дотриманням режиму роботи.

16.  Створити бракеражну комісію у складі трьох осіб:

Брусенець Т.І. – відповідальний за організацію роботи табору

Лапенок М.А. – завідуюча виробництвом (за згодою)

Камєнщик О.А. – медична сестра (за згодою)

17.  Контроль за виконанням наказу лишаю за собою.

Директор ЗОШ №4                                                                                                                                     В.Г.Барсук

до наказу по ЗОШ №4

від 12.04.2019 №16

РЕЖИМ  РОБОТИ

пришкільного табору відпочинку

з денним перебуванням «Сонечко» при ЗОШ №4 по вул. Затишній, 28,

на період з 27.05.2019 по 13.06.2019 р.

08:00 – 08:20        Прийом дітей

08:20 – 08:45        Ранкова зарядка

08:45 – 09:00       Підготовка до сніданку

09:00 – 09:20       Сніданок