Набув чинності новий Порядок проведення державної підсумкової атестації, що був затверджений наказом МОН 25 січня 2019 року.

Серед основних змін – відтепер зараховувати як оцінку за ДПА сертифікати або дипломи міжнародного мовного іспиту з іноземної мови зможуть не тільки учні 11-х класів, а й 9-х.

Перескласти цього року ДПА в формі ЗНО зможуть студенти ОКР «Молодший спеціаліст», що 2018-го отримали незадовільну оцінку за результатами атестації (1-3 бали). Мова про тих, хто після 9-го класу отримує фах у закладі професійної або вищої освіти і одночасно закінчує здобуття повної загальної середньої освіти. Торік такі студенти вперше складали ДПА в формі ЗНО з української мови.

У Порядок також закладені зміни, що почнуть діяти з 1 січня 2021 року. Це обов’язкове проходження ДПА у формі ЗНО з математики для тих, хто отримує повну загальну середню освіту. Тобто випускників 11-х класів, а також учнів закладів профосвіти та студентів закладів вищої освіти, що вступали на базі 9-ти класів.

Державну підсумкову атестацію цього року складатимуть:

1. учні 4-х класів. ДПА проводиться виключно для моніторингу якості освіти і жодним чином не впливає на оцінювання результатів навчання учня. Проходить в письмові формі в закладі освіти. Терміни затверджує керівник закладу освіти в межах навчального року. Обов’язковою є атестація з української мови та математики;
  2. учні 9-х класів. ДПА проводиться в письмовій формі в закладі освіти. Терміни затверджує керівник закладу освіти в межах навчального року. Обов’язковою є атестація з української мови та математики. Третій предмет – за вибором учня з переліку, який щороку затверджується МОН;
  3. учні 11(12)-х класів. ДПА проводиться в формі зовнішнього незалежного оцінювання з 3 предметів: перший – українська мова, другий – математика або історія України, третій – на вибір учня. Проходить в пункті тестування. Терміни затверджує МОН
  4. учні та студенти, що здобувають ОКР «молодший спеціаліст» або професійну освіту одночасно з отриманням повної загальної середньої освіти (вступ на базі 9-ти класів). Складають ДПА з 3 предметів: 2 у формі ЗНО (українська мова та математика або історія України) у пункті тестування, третій письмово в закладі освіти. Терміни ЗНО затверджує МОН, третього предмета – заклад освіти.
  5.
  6. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4
  7. НАКАЗ

12 квітня 2019 року                                                                                                                                                                №26

Про підготовку до проведення

Державної підсумкової атестації

у 2018-2019 навчальному році

Відповідно до абзацу третього частини восьмої статті 12 Закону України «Про освіту», Положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 №630, наказу МОН України від 07.12.2018 №1369 «Про затвердження Порядку проведення державної підсумкової атестації»,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити графіки проведення Державної підсумкової атестації у 2019 році, консультацій, а також склад комісій для її проведення (додаються).

2. Заступнику директора з НВР Барсук В.М.:

2.1. Оформити загальношкільний куточок щодо проведення ДПА

до 20.04.2019 р.

2.2. Надати до відділу освіти графіки проведення ДПА та склади атестаційних комісій (за запитом)

3. Класним керівникам Тищенко О.А. (9 кл.), Сливі Л.В. (4-А кл.), Ніколенко Н.М. (4-Б кл.):

3.1. Провести тематичні класні години з метою ознайомлення учнів з Порядком проведення державної підсумкової атестації

до 20.04.2019 р.

3.2. Провести батьківські збори з метою ознайомлення з наказом МОН України від 07.12.2018 №1369 «Про затвердження Порядку проведення державної підсумкової атестації

до 20.04.2019 р.

4. Вчителям-предметникам Коваленко Л.І., Жеребцовій Л.Д., Ходус І.І., Сливі Л.В., Ніколенко Н.М.:

4.1. Оформити класні куточки «Готуємось до ДПА»

до 20.04.2019 р.

4.2. Підготувати матеріали ДПА та надати їх на погодження заст. директора з НВР Барсук В.М.

до 15.04.2019 р.

4.3. Здати необхідні документи для проведення ДПА заступнику директора з НВР Барсук В.М.

до 15.04.2019 р.

5. Контроль за виконанням наказу  покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Барсук В. М.

Директор ЗОШ №4                                                                                                В.Г.Барсук

до наказу по ЗОШ №4

від 12.04.2019 №26