Методична робота в школі будується на досягненнях науки, ППД, системою аналітичної, організаційної, діагностичної, пошукової, дослідницької, науково-практичної, інформаційної діяльності з підвищення наукового, загальнокультурного рівня педагогічних працівників, удосконалення їх професійної компетенції та підвищення ефективності навчально-виховного процесу.

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

НАКАЗ

01 вересня 2017 року                                                                                                                                                                            №146

Про організацію методичної

роботи в школі у 2017-2018 н. р.

Діяльність педагогічного колективу ЗОШ №4 у 2016-2017 навчальному році здійснювалась відповідно до завдань по реалізації ІІІ етапу науково-методичної проблеми «Соціалізація учнівської молоді в сучасному просторі» за напрямком – «Школа родина».

Відповідно до Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про внесення змін до законодавчих актів з питань загальної середньої та дошкільної освіти щодо організації навчально-виховного процесу», до програм «Про концепцію якісної освіти», «Державних стандартів з базових навчальних дисциплін», Типового положення про атестацію педагогічних працівників, рекомендацій МОН України та  інших  інструктивно-методичних  документів, листа міського методичного кабінету №01-12/1499 «Про організацію методичної роботи з педагогічними кадрами в місті у 2017-2018 навчальному році»,

НАКАЗУЮ:

1.  Спрямувати у 2017-2018 навчальному році роботу педагогічного колективу на реалізацію ІV (результативно-оцінювального) етапу науково-методичної проблеми «Соціалізація дітей та учнівської молоді в сучасному освітньому просторі» – «Вплив соціалізуючого освітнього простору школи на рівень соціалізаціїі особистості учасників навчально-виховного процесу» за напрямком – «Школа родина».

2.    З метою підвищення теоретичної, методичної та професійної підготовки педагогічних працівників ЗОШ №4 спрямувати методичну роботу на вирішення таких завдань:

-       створення максимально сприятливих умов для розвитку і саморозвитку вчителів;

-       пошуки більш досконалих шляхів навчання та виховання, розвиток ініціативи та творчості вчителів на основі впровадження ППД, новаторських  ідей;

-       створення максимально сприятливих умов для інтелектуального, духовного, морально-етичного розвитку учнів; надання учням можливості реалізувати власні творчі здібності

3.    Організувати у 2017-2018 н. р. роботу шкільних методичних об’єднань:

-       вчителів словесності (кер. Баюк Г.Ф.);

-       вчителів початкових класів (кер. Фетісова Н.О.);

-       класних керівників (кер. Харламенко Л.В.)

4.    Заступникам директора з НВР Барсук В.М., Брусенець Т.І.:

4.1.            Забезпечити системний супровід навчально-виховного процесу у школі з метою підвищенням рівня методич­ної роботи.

4.2.            Сприяти активній участі педагогічних працівників у професійних конкурсах, роботі міських методичних об’єднань, роботі майстер-класів, творчих груп, семінарах та інших методичних заходах.

4.3.            Систематично працювати над поповненням бази шкільного мето­дичного кабінету відповідною літературою, розробками, рекомендаціями тощо.

4.4.            Продовжити роботу над створенням банку навчально-методичних доробок учителів.

1. Провести протягом 2017-2018 н. р. предметні тижні (за Додатком).

5.      Керівникам шкільних методичних об’єднань:

5.1.            До 20.09.2017 р. спланувати тематику засідань на 2017-2018 н. р. відповідно до змісту методичної проблеми.

5.2.            Підготувати матеріали до проведення семінарських занять (у визначений термін).

5.3.            Координувати підготовку вчителів до участі у роботі шкільних методичних об’єднань.

6.      Учителям-предметникам:

6.1.            Систематично працювати над підвищенням рівня самоосвіти.

6.2.            Завершити підготовку авторських робіт до участі у педагогічній виставці до 01.02.2018 р.

6.3.            Забезпечити підготовку учнів до участі в предметних олімпіадах з базових дисциплін та конкурсах різного рівня.

7.      Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор  ЗОШ №4                                                                                   В.Г.Барсук